Chcesz obejrzeć coś ciekawego w TV? Zobacz, gdzie szukać informacji o dobrych telewizyjnych produkcjach

Telewizor kradnie czas – grzmią o tym psychologowie od lat. Namawiają do ograniczeń, lub chociaż do wybieranie takich programów, które przyniosą jakieś korzyści (na przykład edukacyjne). W dzisiejszych czasach jednak ciężko owe ograniczenia wprowadzić. W tej chwili każde dziecko ma do wyboru kilkanaście kanałów z bajkami, a pełnoletni setki programów (od filmowych po przyrodnicze). Co zatem zrobić, by zdecydować się na najlepsze?

Odkąd stworzono telewizory, odkąd zaczęto prowadzić stacje telewizyjne, odkąd zaczęto nagrywać setki programów oraz filmów niezastąpiony stał się program tv. To dzięki niemu można było nareszcie mieć pewność, co dana stacja będzie wyświetlać, kiedy rozpocznie się ulubiony serial i na który seans trzeba zarezerwować sobie ze dwie wolne godziny. Im większa liczba powstałych stacji, tym więcej stron posiadała gazetka telewizyjna. Później wzbogaciły ją teksty o filmach, gwiazdach filmowych, oczekiwanych premierach, a nawet zestawy krzyżówek i konkursy. W tej chwili to jedne z najczęściej kupowanej prasy w Polsce.
telewizor

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Mnóstwo ludzi – głównie młodych – zamiast zaglądać do prasy, woli jednak serfować w Internecie. I na takie działania wynaleziono sposób, czyli program tv w wersji elektronicznej. Jego fani sądzą, iż jest zdecydowanie lepszy od wersji papierowej ze względu na stałe aktualizacje (zdarza się, iż z powodu ważnych wydarzeń na świecie, ramówka telewizyjna zostaje zmieniana). Na dodatek umieszczane są pełniejsze opisy seansów filmowych, a nawet linki do zapowiedzi video. Więcej na .

Można też za pomocą kilku kliknięć ustawić sobie własny program, który będzie pokazywał opisy tylko ulubionych kanałów.

Jeśli zafrapowała Cię prezentowana kwestia, bez wahania wejdź na ten odnośnik – to omówienie zapewne też będzie warte Twojej uwagi.

Teraz w Internecie jest kilka stron www poświęconych programom telewizyjnym. Dodatkowo wszystkie duże serwisy mają – w formie podstron – ich autorskie odpowiedniki. Dzięki temu użytkownik jednego portalu może w jednym miejscu zdobyć wszystko – najważniejsze informacje, podgląd maili, chat, wiadomości pogodowe oraz program tv. Czy telewizja rzeczywiście zabiera czas? Być może, ale… kto nie pragnie go choć na chwilę oddać tej telewizji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*