Co interesującego zaproponować może w ostatnim czasie rynek gier na komputery

Co roku na rynku komputerowych gier ukazuje się mnóstwo nowych produkcji, z których każdy ma chęci na to, aby stać się hitem. Lecz w praktyce będzie się to udawać niewielkiej liczbie gier, a w końcu to grający będą decydować o tym, jakie zostaną hitami. Często twórcy wykładają bardzo duże pieniądze w nowe silniki graficzne, zatrudniają całe zespoły programistów, a i tak w końcowym rozrachunku okazuje się, że nic z tego nie wyszło, bo grze nie udało się pozyskać uznania graczy.

gry video
A czasami będzie całkowicie odwrotnie, nikomu nie znany wcześniej tytuł staje się wielkim przebojem, w jaki grają miliony graczy z całego świata. Tak właśnie było z ogromnie popularną serią Angry Birds, jaką wiele uważa za najpopularniejszą do tej pory wyprodukowaną grę. Gra doczekała się nie tylko wielu różnych wersji, ale również własnego filmu. Szacuje się, że w gry tej serii gra miesięcznie 60 milionów ludzi, a wszystkich ściągnięć zanotowano już około dwóch miliardów.

Jedną z kolejnych wcieleń zabawnych ptaków jest angry birds stella pop, typowa gra zręcznościowo-logiczna. Oparta jest ona na wykorzystywanym już dawno pomyśle strzelania bąbelkami, jakie po trafieniu w identyczny kolor są usuwane z planszy zwalniając tym samym miejsce. O ile pomysł nie jest najnowszy, to graficzna oprawa może zachwycić nawet najwybredniejszych wielbicieli komputerowych gier, a jeszcze producenci dołożyli kilka ciekawostek które znacznie zwiększają dynamikę akcji.

Także dobre opinie zbiera niedawno wydana gra platformowa trine 3: the artifacts of power. Gra będzie z jednej strony wymagać dużej zręczności w operowaniu klawiszami, lecz równocześnie wymaga sporej dawki myślenia.

Podczas zabawy trzeba radzić sobie z różnymi przeszkodami, omijać pułapki i pokonywać wrogów, a poza tym tego będzie do rozwiązania wiele nietypowych zagadek.

Czy zainteresował Cię artykuł? Tak? To wyrywamy się z informacją, że mamy dla Ciebie darmowe wejście (http://mykuba.pl/najciekawsze-atrakcje-kuby-co-zobaczyc/) do kolejnych opisów pod podanym linkiem.

Bardzo interesująco przedstawiają się możliwości graficzne tej produkcji. Gra została wydana w pełnym 3D, przez co nie tylko jest niezwykle grywalna, ale także atrakcyjna pod względem możliwości graficznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*