Dlaczego gry mmorpg są tak niezwykle popularne?

Świat sieci w pełni zawalony zostaje różnorodnymi portalami, od naukowych aż po relaksacyjne. Jednakże jakiego rodzaju przyjemności jesteśmy w stanie tam odnaleźć. Podstawowymi są gry, które dzielą się na parę sekcji w szczególności na strategiczne, planszowe, karciane jak i inne.

url

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Z owych typów bardzo dużą renomą cieszą się gry strategiczne. Jak sama nazwa pokazuje, musimy przyjąć podobną taktykę oraz strategię, aby wygrać. Każdy grający musi okazać się jak najlepszym przywódcą. Przykładem owych gier została zdecydowanie GoodGame Empire. W tej grze jesteśmy przeniesieni w średniowieczny świat, w jakim do naszego zadania należy okazać się dobrym, wpływowym zarządcą. Tak jak w niejednej grze, startujemy tak w rzeczywistości od zera, mając tylko zamek jak i parę zasobów. Z upływem czasu poszerzamy swoje własności, udajemy się na bitwy a przy tym powinniśmy chronić swoich pozyskanych dóbr.

Najpierw należy rozbudować budynki, jakie zaopatrują nas w surowce, jakich z kolei używamy do poszerzenia następnych budynków a także wytworzenia armii. I tak musimy jak najszybciej pogłębiać swoją pozycję w GoodGame Empire. Trzeba także znaleźć sobie sojuszników, tak abyśmy wzajemnie chronili swoich posiadłości, swoich zasobów a dodatkowo wzrastali w moc wśród większości sojuszy w grze. W początkowym stadium gry przymierza nie są tak znaczące, przy czym wraz z działalnością swojego królestwa uzyskanie pomocy jest wręcz jedną możliwością przetrwania.

Gra komputerowa

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Składnik scalający gry strategiczne to scenariusz wg, którego pisane są gry.

Ten szalenie intrygujący wpis posiada swoje kontynuacje na innych stronach. Wejdź zatem na hiperłącze do wpisu (http://www.sosushi.pl/) i zapoznaj się nimi.

I właśnie na podstawie scenariusza pisane są gry MMORPG (więcej znajdziesz tutaj). W tego rodzaju grach to my sami wyszukujemy sobie istotę oraz ją tworzymy. Standardowo na początku bierzemy sobie jedną z kilku dostępnych istot. Następnie pozyskujemy praktykę dzięki wykonywaniu poleceń, pojedynków z innymi graczami, lub wyprawy na bardzo mocne potwory. Cały czas staramy się ulepszać swój ekwipunek jak i szlifować swoją postać. Także w grach typu MMORPG musimy stworzyć klan, przymierze i poszukać wsparcia w innych graczach. Gry mmorpg jest to jeden z najpopularniejszych rodzai gier na świecie. Mówi się że w 2014 roku w taki rodzaj gier na globie grało prawie 70 milionów osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*