Militaria online – akcesoria do samoobrony

W dzisiejszych czasach niełatwo o atak w nieoczekiwanym momencie. Tyczy się to zwłaszcza mało bezpiecznych okolic, ale nie tylko. Bywa, że nawet w bezpiecznych miejscach można natrafić na napastników. Jak się przed tym uchronić?

przekrój - muzyka

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego warto?
Produkty przeznaczone do samoobrony mogą w istotnym stopniu zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Napastnik często liczy na to, że w łatwy sposób uda mu się zdobyć telefon, czy portfel, bo wystarczy tylko konkretnie zastraszyć swoją ofiarę – to właśnie dlatego tak często okazują się nimi kobiety. Nierzadko zdarza się, że warto jest postawić się złodziejowi, zwłaszcza jeśli całe wydarzenie ma miejsce w lokalizacji często odwiedzanej przez przechodniów. Napastnik wówczas obawia się, że ktoś inny może utrudnić mu działania i często rezygnuje. Niestety, zdarza się jednak i tak, że opór ze strony ofiary w praktyce budzi większą agresję. Wtedy o wiele lepiej jest oddać pieniądze, telefon, bądź inną wartościową biżuterię, bo przecież życie człowieka i zdrowie o wiele jest cenniejsze niż tego rodzaju przedmioty. Jeżeli natomiast okolica, gdzie mieszkamy tudzież pracujemy nie jest bezpieczna, warto postarać się o przedmioty, które mogą ułatwić nam samoobronę, a także dodać pewności siebie.
odzwierciedlenie - muzyka

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Obrona przed przestępcą

Długopis taktyczny Fisherpen to najlepszy przykład, że nieduże nawet militaria mogą być okazać się funkcjonalne i praktyczne. ( ) Przedmiot ten wygląda jak zwykły długopis, ale w razie zagrożenia pozostaje wygodnym narzędziem obrony – możemy z jego udziałem założyć dźwignię, albo uderzyć napastnika. Oprócz tego konkretne modele mają specjalną końcówkę, przy pomocy której wybijemy szybę.

Popularny jest także gaz pieprzowy. W momencie zagrożenia wystarczy go użyć, aby zaskoczyć złodzieja i mieć czas na ucieczkę. Właśnie z tego względu jest on, podobnie jak długopis taktyczny Fisherpen, skutecznym rozwiązaniem. To oczywiście przedmioty, jakie bez problemu zmieścimy w kieszeni, a tym samym zawsze będą pod ręką. Nawet jeżeli ważne będą wręcz sekundy, w łatwy sposób jest możliwość wyjąć go i efektywnie obronić się przed niebezpiecznym złoczyńcą.

Czy zajmują Cię podobne wątki? Jeśli tak, to jeszcze więcej (https://naturalhotel.pl/pobyt-z-czworonogiem) tego rodzaju opisów znajdziesz na naszej kolejnej stronie. Namawiamy!

Tego rodzaju gadżety możemy bez problemu zakupić w sklepach proponujących militaria. Szukasz wiadomości o militariach? Wybór który oferują współczesne [TAG=sklepy] z militariami jest naprawdę duży, dlatego w każdym momencie możemy wybrać potrzebny gadżet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*