Nie masz pomysłu na upomniki? Planszówki to prawdziwy szlagier – przekonaj się sam!

Posiadasz już upominki dla swoich najbliższych czy jeszcze wyszukujesz czegoś wyjątkowego czym zdołałbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożonarodzeniowe? O ile nie masz zielonego mniemania na co się zdecydować w tym roku to istotne jest, aby wiedzieć, iż planszówka to dobra zabawa nie jedynie dla dzieciaków, lecz przede wszystkim dla pełnoletnich.
Święta to najlepszy moment, by dać grę planszową ważnej nam osobie.

gry

Autor: Miguel Discart
Źródło: http://www.flickr.com
samochody
Wiadomo, że samodzielnie niekiedy ciężko jest wydać 100 zł na grę, niemniej jednak naprawdę jest to fantastyczna rozrywka. Powinno się tutaj wspomnieć, że w dobie laptopów i internetu w zasadzie żmudnie odciągnąć dzieciaki od monitora, jednak grą planszowym się to rewelacyjne udaje. O ile dopiero zaczynacie przygodę z planszówkami to Catan gra planszowa będzie niezaprzeczalnie dobrym wyborem. Jest to ostatni krzyk mody wśród gier, który każdy hołdownik planszówek powinien mieć. Gra polega na tym, że każdy gracz jest osadnikiem na wyspie Catan , a także zarządza własnej kolonii.

Czy w kontekście tej kwestii masz więcej pytań? (http://domsenioramarconi.pl/dom-seniora-walbrzych/) Jeśli tak, kliknij ten odnośnik – to nie może za żadne skarby umknąć Twojej uwadze.

Celem gry jest zebranie 10 punktów, jakie gwarantują zwycięstwo w rozgrywce. Gdy lubicie czasy królów to wówczas gra Królestwo w Budowie musi przypaść Wam do gustu. Jest to przyjemna gra, w jaką da się grać całą rodziną. Twoim zadaniem jest inteligentna rozbudowa, tak żebyś zapewnił wszelkim podwładnym dobrobyt.

O ile świat planszówek nie jest Ci obcy to w owym czasie Descent Wędrówki w Mroku będzie grą poprawną dla Ciebie. Jest to gra w której przemierza się podziemia bitnymi bohaterami, a zadaniem jest pokonanie wszelkich potworów na swej trasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*