Niezwykle banalna gra planszowa zapewnia sporo przyjemności oraz mamy całkowitą piecze nad stawianiem miasta

Gry planszowe o konstruowaniu miast, rozbudowie czy rozszerzania granic oraz dobrodziejstw to fenomenalna rozgrywka dla wszystkich. Na rynku lokalnym posiadamy pełną masę gier o niszczeniu oraz burzeniu. Wobec tego z zapałem zagramy w zabawę, w jakiej budujemy, a nie pustoszymy.

planszówka

Autor: wetwebwork
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawa planszowa suburbia zapewnia graczowi całkowitą kontrole nad podnoszeniem miasta jutra. Rozgrywka komponuje się z skrótowej wskazówki, jaka wszystko naświetla. Później posiadamy plansze komponującą się z trójkątów. Kolejna duża plansza jest do liczenia pozycji, co będzie również w zabawie wyznaczało ilość społeczności osób w naszym mieście. W grze posiadamy też 4 plansze dla graczy. Do gry dodane są dobrze skonstruowane wsparcia dla graczy. A także są żetony pieniędzy, za które będziemy mogli nabywać budowle oraz rozbudowywać swoje miasto.

Co więcej jest cała mnogość znaczników, które oznaczają budynki podnoszone w grze. Ciągłość gry zwiększają cele, które losowane są inne co zabawę i znacznik pierwszego gracza. W zabawie mamy okazje przestrzennego rozbudowania miasta. W czasie rozwoju zdobywamy zyski, takie jak płaca, z którego co turę będziemy zdołali nabywać i podnosić kolejne budowle.

W zabawie Suburbia każdy budynek w jakiś sposób oddziałują na inne sąsiadujące budynki. Nasz sekretny cel oraz cele do osiągnięć dla wszelkiego gracza sprawiają całkiem inny sposób konstrukcji miasta w następnej grze. Kontynuacja gry powiększa też dolosowywane budowle, w których w rozgrywce jest naprawdę dużo.

Ciekawi Cię przedstawiany materiał? Jeśli tak, to namawiamy do kliknięcia tu. To warte uwagi oficjalne źródło (https://studiotanca.pl/), które również z pewnością Cię zaabsorbuje.

W zabawie zyskuje ta osoba, która ściągnie do miasta jak najwięcej ludzi, co wskazuje słupek społeczności.

planszówka karciana

Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
W rozgrywkę jest możliwość grać samemu w dwóch wersjach. Przede wszystkim możemy grać nabijając punkty, im więcej dostaniemy tym więcej będzie zadowolenia. Mamy możliwość również potem porównywać nasz wynik ze znajomymi.

Druga możliwość rozrywki samodzielnej to rozgrywka z robotem, gdzie zyskuje gra oraz punktujemy my. Natomiast zabawa w żywym rywalem jest także bardzo rozwojowa. Grze nie ma także żadnych blokad i mieścimy się w terminie gry, ponieważ zabawa zajmuje mniej więcej 1,5 godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*