Potrzebujesz niezwykłej rozrywki albo pomysłu na wspaniały podarek? Pomyśl o grze w typie escape

Impreza towarzyska, wieczór kawalerski, czy po prostu nużący weekend – istnieją różnorakie okazje, w których poszukuje się atrakcji. Co uczynić, gdy imprezy w klubach muzycznych stają się już oklepane i ma się chęć na coś rzeczywiście oryginalnego oraz niecodziennego? Można decydować się na wspaniałą atrakcję, jaką są gry na żywo, jak choćby Escape Room.

escape

Źródło: foter.com

Grałeś na komputerze? Na żywo też będzie fajnie
Żądza przygód towarzyszy wielu osobom, szukają oni wspaniałych wrażeń i nieszablonowych rozrywek. Namiastką podobnych przygód okazują się komputerowe gry przygodowe, w których użytkownicy muszą wykazać się sprytem i inteligencją, ale naturalnie jest to namiastką bardzo drobną. Jeszcze kolejni poszukują wrażeń w filmach akcji lub horrorach. Pomysłową opcją dla takich osób okażą się gry na żywo kabarety na żywo w typie escape. Nie rozgrywa się ich na monitorze komputera, ale trzeba przeżyć osobiście, uczestnicząc w ciekawej oraz tajemniczej przygodzie.

Na czym to polega?
W tego typu grach biorą udział grupy kilku osób. Wszyscy uczestnicy są zamknięci w specjalnym pokoju ucieczek, a ich rola polega na tym, aby w określonym czasie uciec z pokoju. Pokój naturalnie jest zamknięty, ale w jego obrębie zostały umieszczone mnogie wskazówki i ukryte klucze, które uczestnicy zabawy muszą znaleźć i wykorzystać w podejmowanej misji ucieczki. Gra wymaga współpracy całej grupy, zatem lepiej udać się na taką przygodę z paczką sprawdzonych przyjaciół. Coraz większym uznaniem cieszą się gry typu escape rooms w gdańsku jest jednym z miast, gdzie można odnaleźć pokoje ucieczki i oddać się wspaniałej przygodzie.

Jest sporo możliwości
Jeżeli interesuje nas escape room Gdynia, Gdańsk i pobliskie miejscowości stanowią doskonałą bazę wypadową (questrooms trójmiasto), aby zagwarantować sobie właśnie taką atrakcję. Jej twórcy zadbali o liczne ciekawe scenariusze zabawy, dzięki czemu na rozgrywkę można zdecydować się wielokrotnie albo po prostu dopasować grę do osobistych możliwości oraz preferencji. Gry typu escape cieszą się w naszym kraju rosnącym zainteresowaniem. To ciekawa alternatywa spędzania wolnego czasu, emocjonująca i bez wątpienia zdrowsza aniżeli spędzanie czasu przed ekranem komputera. Jednocześnie bywa to fajna inspiracja na nieszablonowy prezent, na przykład na osiemnastkę czy z okazji wieczoru kawalerskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*