Szukasz pomysłu na podarunek dla miłośnika planszówek? Poznaj nasze propozycje!

Jeszcze kilka lat temu gry planszowe zwykle kojarzyły nam się z wielką nudą i czymś, o czym właściwie każdy chciałby zapomnieć. Jednak od pewnego czasu planszówki przeżywają prawdziwy renesans – grają w nie zarówno duzi jak i mali, a na rynku pojawia się coraz więcej pozycji zasługujących na wyróżnienie.

Jeśli szukasz jakiejś fajnej planszówki dla siebie albo chciałbyś komuś kupić taką w prezencie, wówczas bez wątpienia powinieneś zapoznać się z naszymi propozycjami!
Szogun dla wielkich strategów
Jedną z najbardziej ostatnio rekomendowanych gier jest niewątpliwie Szogun gra, która zagwarantuje Wam rozrywkę na mnóstwo zimowych wieczorów. Jeżeli lubisz gry strategiczne, zdecydowanie będzie to odpowiednia pozycja dla Ciebie. W grze wcielasz się w jednego z władców Japonii, który próbuje zbudować swoje imperium. Wznoszenie zamków, wymiany handlowe z innymi graczami i możliwość rozbudowania swojego imperium to niewątpliwie ogromne zalety tej gry.
Alchemicy dla miłośników magii
restauracja

Autor: Barka Tumska
Źródło: Barka Tumska
Alchemicy gra to tytuł dla tych, którzy wymagają od gry trochę magii.

Zaintrygował Cię ten opis? To świetnie! Następne tak samo świeże wątki dostrzeżesz pod tym odnośnikiem – tam czeka na Ciebie dalszy ciąg (http://www.marynabialka.pl/noclegi-bialka-tatrzanska-z-wyzywieniem).

W tej rozgrywce wcielisz się w tytułowego alchemika, którego wyzwaniem jest zdobyć jak najwięcej tajemnej wiedzy dotyczącej przygotowywania wszelkiego rodzaju eliksirów i sporządzenie swego autorskiego przepisu na jeden z nich.

Battlestar dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen
Warszawa
Battlestar Galactica gra planszowa to niemalże obowiązkowa gra dla wszystkich zafascynowanych dalekimi galaktykami.

Jeśli chcesz uratować świat lub zniszczyć podniebne imperium swojego wroga, Battlestar Galactica z pewnością będzie dla Ciebie odpowiednią pozycją. Zazwyczaj rozgrywka trwa dość długo, więc bez wątpienia musisz rezerwować sobie długie wieczory na takie rozgrywki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*