W jaki sposób polepszyć jakość gry na konsoli?

Każdy gracz wie, że odpowiedni gamepad niebywale podnosi jakość gier. W jaki sposób dokonać najlepszego zakupu, jeśli rynek daje nam tak rozbudowany wachlarz produktów? Opisujemy kilka godnych zainteresowania opcji:

Gamepad

Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Gamepad Microsoft Xbox360 Controller for Windows ( 52A-00005 ) ma funkcję użytkowania na wszystkich platformach gier produkcji Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows jest kompatybilny z dużą liczbą komputerów posiadających system Windows XP i z konsolami Xbox360, gwarantując wszechstronny sposób obsługi i działania ulubionych gier. Oprócz tego wibracje uruchamiane w dobrych momentach gry (kiddie ride) sprawiają, że osoba korzystająca nabiera doświadczenia w grze.

Bezprzewodowy Gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360 Silver Charge Kit posiadający zasięg aż 9 metrów i czasie pracy około 40 godzin na bateriach technologii AA. Wyposażony jest w 8 przycisków jak i mechanizm ustawiania poziomu wibracji przydatnych w maksymalizowaniu energii zasilania. Do modelu dołączono zestaw Play and Charge Kit, do którego zaliczamy akumulatory wraz z kablem, co daje możliwość zasilania ich w czasie rozgrywki. Kontroler został wyposażony w dwa sterowniki analogowe oraz przycisk Xbox Guide.

Gdy chcemy poprawić komfort gry, z pomocą przybywa Gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360 Black (). Wyposażony jest on w kabel o długości około 9 metrów, co daje komfort poruszania podczas rozgrywki. Efekt zwieńczy świetnie rozmieszczone 8 przycisków wraz z dwoma przyciskami sterującymi. Kontroler ładowany jest dwoma bateriami, które pozwalają użytkowanie do 40 godzin.

wyróżnia zupełnie nowoczesny standard bezprzewodowe przesyłanie danych za pomocą USB co jest możliwe przy wdrożeniu opcji połączenia Bluetoth. Wdrożony był także układ wykrywania ruchu Sixaxis oraz zintegrowany system wibracyjny, co daje niesamowite możliwości w czasie gry. Dzięki zainstalowanemu urządzeniu jaki jest akumulator, działającemu w czasie około mniej więcej 45 godzin mamy możliwość dużo dłużej cieszyć się grą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*