Weekend w siodle – doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą czynnie spędzić czas, a przy okazji zdobyć nowe doświadczenia

Ruch to zdrowie – każdy Ci to powie, ale niestety tylko nieliczni wdrażają ową
ideę w życie. Starsi nader często stale przesiadują za biurkiem, a najmłodsi nie mogą oderwać się od ekranu komputera albo telewizora Pojawia się pytanie: w jaki sposób zmienić ową niekorzystną sytuację?
Idealnym rozwiązaniem przedstawionego wyzej problemu jest z całą pewnością weekend w siodle.

Codzienna aktywność

Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu
Konie uważane są za niezmierne piękne, inteligentne stworzenia, które cudownie potrafią „dogadać się“ z dziećmi. Trzeba zaznaczyć, iż, dla malucha przyjście do stadniny koni stanowi niezapomniane przeżycie oraz wartościowe doświadczenie.

Nie wystarcza Ci ten zdawkowy tekst zamieszczony na tej stronie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej (https://www.fundacjaavalon.pl/) tutaj, przeczytasz tam tego typu informacje.

Poznaje bowiem nieznane mu do tej pory dźwięki, zapachy, a podczas jazdy konnej uczy się szanować zwierzęta. Może także się wyciszyć. Widać więc jasno, iż kontakt z koniem pociąga za sobą masę korzyści na rozmaitych płaszczyznach rozwoju malucha – zarówno ruchowej, poznawczej, emocjonalnej jak i społecznej.

Nie zwlekaj! Zbierz całą rodzinę i przyjeżdżaj do stadniny koni! Weekend w siodle zobacz stronę to wspaniała okazja do tego, by – z dala od codziennego hałasu – odpocząć na łonie natury, oczyścić umysł, a także nauczyć się czegoś nowego i zyskać czterokopytnego przyjaciela!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*