Gra imperia online

Gra imperia online jest nadzwyczaj prosta i sympatyczna. Akcja gry rozgrywa się w średniowieczu, a sprawą gracza jest rozbudowanie niedużego kawałka ogromnego świata do rangi ogromnego imperium. Na początku zabawy trzeba rozwinąć swoje imperium wykonując zadania, utworzyć i poszerzyć armię i dołączyć do sojuszu, żeby móc wieść wojny i podboje przy pomocy broni właściwej do średniowiecza.

gra online

Autor: daniel_jurena
Źródło: http://www.flickr.com

Gra imperia online rozpoczyna się od ważnych wyborów, od których zależą dalsze losy w grze. Odcinek gospodarczy gry polega na stawianiu następnych budynków, a bezrobotnej ludności zapewnienie pracy w tartaku, albo kopalni. Stosowne ustawienie polega na wypowiadaniu kampanii, zawieraniu sojuszy i handlu produkowanymi towarami. gra Imperia Online to naprawdę świetna rozrywka.

W tej grze trzeba wcielić się w przywódcę i to, jakie rozkazy i postanowienia podejmuje rządzący, decydują o skali imperium. Gra imperia online już na początku wymaga od gracza dołączenia do armii Imperian, lub Normandów.

Jeśli szukasz podobnej ciekawej informacji, sprawdź pod tym linkiem (https://www.krainazabawek24.pl/category/okazje), w tym miejscu też z pewnością jest dokładnie to, czego poszukujesz.

Jest możliwość zdobyć 25 osad, przez co siła bitewna, kupiecka i kulturowa może być całkiem wysoko postawiona i przywiedzie do licznych przymierzy po stronie przyległych elit. Do najwyższego poziomu przywiedzie przede wszystkim samowystarczalność wytwórcza i co ważne bardzo dobrze zorganizowana, wyszkolona armia pomocna podczas podbojów jak i konieczna przy zabezpieczeniu własnego imperium.

wcograc.pl, gry internetowe, gry online

Nawet po wyjściu z gry wybudowane imperium cały czas się rozrasta, a wytwarzanie surowców nie ustaje nawet na chwilę. Trzy różne mapy, globalna, imperialna i terenów dopełniają pełni w tej grze. Gra imperia online to gra nie wymagająca pobierania kolejnych plików, jedyne, co niezbędne, to łączność z Internetem. Cała sceneria gry toczy się w średniowieczu, a ogół polega na wypełnianiu misji i obieranie stosownych taktyk i przygotowania do podbojów i ochrony własnego mocarstwa.

Jeżeli ktoś lubi gry przy jakich należy nieco pokombinować nad taktyką w czasach średniowiecza, to należałoby podjąć wyzwanie. Cała radość polega na tym, że wszystko trzeba wybudować od fundamentów i od kreatywności gracza jest zależny wielkość i forma imperium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*