Mnóstwo wielkich premier w bieżącym tygodniu.

Niedawno swą premierę miało wiele filmów i gier komputerowych, na które czekamy prawie dwa lata. W salonach z grami na stoiskach leżą już nowe opakowania z grami fanów RPG, a w Multikinie i kinach IMAX emitowane są od jutra ekranizacje serii Star Wars.
Zacznijmy może od omówienia gry Final Fantasy ps3, czyli nowego cudeńka Hironobu Sakaguchiego, autora całej niemalże serii gier z cyklu FF.

opinie
Gra jest tak naprawdę odświeżoną wersją pierwszej gry sagi, o najnowszym silniku graficznym Unreal Engine 4, jaki przenosi nas do krainy anime. Kontury bohaterów wyglądają jakby były wyjęte żywcem z komiksu. Gra ma oprócz tego odświeżoną fabułę główną oraz powiększona jest o kilka historii pobocznych – ceneo. Zwiększony prawie że trzykrotnie świat oraz rozbudowana historia, zapewnią przeszło sto godzin gry. Następna gra to FM Manager, praktycznie wszystkim znana gra opublikowana w wersji na PC i nową konsolę PS4, niestety, ale miłośnicy serii nie zagrają w powyższy tytuł na XBoxie. W czasie rozgrywki możemy jak zazwyczaj zająć stanowisko managera jednego z teamów piłkarskich. W najnowszym FM Manager możemy dobierać spośród wielu zespołów, gdyż firma firma eventowa warszawa SEGA deklaruje wyraźnie dziewięćdziesiąt dwie flagi swiata do wyboru! Na koniec najprawdziwsza gratka dla fanów serii Star Wars. Na początku bieżącego tygodnia w kinach zagoszczą kolejno filmy Lego Star Wars Przebudzenie Mocy, czyli adaptacja szczególnie tworzona dla pociech, również one miały możliwość obejrzeć kultowy film. Nie oznacza to, że rodzice nie mają wstępu na salę kinową. Wręcz przeciwnie, seria Lego Star Wars jest naszym zdaniem fenomenalna toteż jest warta obejrzenia – ceneo.pl/40019601.

W bieżącym miesiącu fani gier Role Playing Games i ekranizacji z cyklu Star Wars niestety, a być może na szczęście nie mają wiele wolnego czasu. Z tego powodu zachęcamy, by jeszcze dziś zarezerwować bilety na Lego Star Wars Przebudzenie Mocy, być może wraz z przyjaciółmi oraz kupienie Final Fantasy, jakie zostało odświeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*