Państwa Półwyspu Indochińskiego są fantastyczne i przyjazne dla turystów

Warto zwiedzać Azję, ponieważ jest to kontynent pełen atrakcji — pyszne dania, mili mieszkańcy, ciekawa religia i niezapomniane widoki.
Jeżeli mamy ochotę wybrać się do Azji, to warto zacząć od odwiedzenia Birmy.

książki

Autor: Jaka Santana
Źródło: http://www.flickr.com
To jeden z |najfajniejszych państw Azji, który przez dosyć długi okres był niedostępny dla turystów. Przez to jest taki tajemniczy oraz ciekawy. Dominującą religią jest u nich buddyzm i widać to w zachowaniu mieszkańców. Są niebywale mili, pomocni oraz ufni. Jeśli wpiszemy na komputerze hasło Birma, to pewnie będziemy zaskoczeni, ponieważ pojawi się masa stron o Mjanmie. Nie należy się martwić, ponieważ to jest w sumie nowa nazwa państwa.

Ta wskazówka spod linku (https://www.polakwtropikach.pl/oman/) przypadnie Ci do gustu, ponieważ również traktuje o poruszanym w niniejszym materiale dylemacie. Co równie ważne, robi to w zajmujący sposób.

Może nie aż tak całkiem nowa, ponieważ funkcjonuje od prawie 30 lat, jednak nie wszystkie państwa świata ją uznały i przez to całe zamieszanie. Jednak nie nazewnictwo powinno nas zafascynować, a ładne miejsca tego zakątka. Bardzo duży procent przyjezdnych decyduje się na zrobienie objazdówki po kraju. Zaczynają od Yangon, później Nyaungshwe i na końcu jeszcze Bagan. W ten sposób można odwiedzić największe atrakcje kraju. Niektórzy decydują się jeszcze przykładowo na trekking w okolicach Kalaw albo odwiedzenie Złotej Skały w Kyaiktiyo.

Nie zapominajmy jednak o tym, że niekiedy warto zejść z utartego szlaku, aby móc zobaczyć prawdziwe życie mieszkańców i aby móc odkryć inne przepiękne i dzikie miejsca. Powinniśmy mieć jednak na uwadze również to, że krajem rządzi junta wojskowa, która robi wszystko co w jej mocy, aby zamknąć ich obywatelom możliwość kontaktu ze światem zewnętrznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*